banner128
banner238

Projelerimle geliyorum

İYİ Parti Yomra Belediye Başkan Adayı Mustafa Bıyık, Yomra’nın sahilinden kırsalına her alanda önemli projeleri sahaya uygulayacaklarını söyledi. Bıyık, “Görenlerin hayran kalacağı bir Yomra için projelerimle geliyorum” dedi.

İYİ Parti Yomra Belediye Başkan Adayı Mustafa Bıyık seçim çalışmalarına Kıratlı Mahallesi’nde devam etti. Burada hemşehrileri ile buluşan Bıyık, Yomra’nın önemli eksikleri bulunduğunu ifade ederken, Yomra’yı modern bir şehir haline getirmek için yapılması gereken projelerinin hazır olduğunu söyledi. Yomra’da uygulayacakları tüm çalışmalarda çevre düzenine özel önem vereceklerini belirten Bıyık, “Yapacağımız çalışmalarla Yomra’mız pırıl pırıl bir ilçe haline gelecek” dedi.

Yomra’nın eksiklerinin neler olduğunun bilindiğini belirten Bıyık, “Yomra’nın kruvezör gemi gibi hayali projelere ihtiyacı yok. Ben mega proje açıklayacağım diye mega yalan konuşmam. Yomra’da nelerin yapılması gerektiği bellidir. Yapılması gereken çok işimiz var. Önce akılcı bir planlama yapacağız. Ardından sosyal alanları sırasıyla ilçemize kazandıracağız. Yomra’mızı şehir meydanları, otoparklar, park ve bahçeler, yürüyüş ve bisiklet yolları, seyir terası gibi alanlarla ihya edeceğiz. Bir yandan bunları yaparken diğer yandan da doğalgaz çalışmalarının kısa sürede tamamlanması, altyapıda gerekli çalışmaların icra edilmesi, raylı sistemin Yomra’ya getirilmesi gibi kamu yatırımlarını takip edip hızlandıracağız. Ayrıca gençlerimiz için, kadınlarımız için, yaşlılarımız için, hastalarımız için, çocuklarımız için sosyal projeler uygulayacağız. Yomra’da işsizliğe savaş açacağız. Yomra’nın sahilinden kırsalına her alanda önemli projeleri sahaya uygulayacağız. Akla ve mantığa uygun, hayal değil gerçek olan, Yomra’nın ve Yomralıların ihtiyaçlarına cevaben hazırladığımız projelerimizle Yomra’mızı görenlerin hayran kalacağı bir ilçe haline getireceğiz” diye konuştu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol