REVİ PARTİMİZİ ELEŞTİRMİŞ

AKP İl Başkanı Sayın Haydar Revi, göreve gelişinin 6. yılı kutlamalarında partimizi eleştirmiştir. Özetle AKP döneminde Trabzon’un en büyük yatırımı aldığını, CHP’nin tek parti döneminde yaptıkları ile övündüğünü, bu hizmetlerin milletin hizmetleri olduğunu, CHP’nin topluma tepeden baktığını milletvekillerimizin yaptığı açıklamaların safsata olduğunu ifade etmiştir.

Evet! CHP’nin hizmetleri halkın hizmetleri, AKP’nin hizmetleri de Revi’nin yani AKP’nin hizmetleridir. Bu İfade yerinde bir ifadedir, halkımızın takdirinedir! CHP’nin hizmetleri halkın hizmetleri, halk içindir.  Sayın Revi görevinin 6. yılında iktidarlarının 18. yılında iktidarda olduklarının farkında değildir. CHP’yi iktidarda sanıp milletvekillerimizi eleştirmektedir. Revi’nin algılayamadığı gerçeklik şudur: Ülkenin aldığı borçtan Trabzon’a düşen pay ile aldığı yatırım arasındaki fark ne kadardır? Trabzon halkı ne kadar borçlanmıştır. Bunu da Trabzon halkına açıklamalıdır.

İmara açılmış yamaç eğimi yüksek kentsel alanda yapılan 6 şeritli yol, çocuğun bile yapmayacağı denizin 500m doldurulduğu alanda denize paralel tünel, üzerinden araç geçmeyen Reşadiye Kavşağı, balıkların tünele girdiği akvaryum, Trabzon sahillerinin modern fosseptiğe dönüşmesi, Trabzon’a gelemeyen tren, yılan hikâyesine dönen Çömlekçi Kentsel Dönüşüm Projesi, %25 genç işsizlik, gelemeyen aşı, dağıtılamayan maske, boşaltılan Merkez Bankası, ekmek,  patates, soğan kuyrukları, kendini yakan esnaf, bunlarda AKP’nin mega projeleridir.

Trabzon’un kürsüde konuşabilen milletvekilinin partimize ait olması onur vericidir. Milletvekilimizin açmış olduğu hizmet rulosu, yapanlarla satanları gözler önüne sermiştir. Konu kamuoyu vicdanında ses getirmiştir. Sayın Revi’nin yapmış olduğu açıklama bunun göstergesidir. İlimiz için yapılacak, estetik, kamusal ihtiyaçları karşılayan, bilimsel gerçeklere uyan, halkımızın yararına olan her projeyi desteklemek CHP için bir onurdur. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

                                                                                              Ömer HACISALİHOĞLU

                                                                                              CHP TRABZON İL BAŞKANI

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye OlGünebakış Trabzon Haber