SAĞIROĞLU: VİZYON PROJELERİMİZLE VATANDAŞIMIZIN KARŞISINDAYIZ

GENÇLERMİZE İŞ İMKANI SUNACAĞIZ AK Parti Yomra Belediye Başkan Adayı İbrahim Sağıroğlu, 31 Mart yerel seçimleri için çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Başkan adayı Sağıroğlu, dün akşamda Kaşüstü Mahallesi’nde ev ziyaretleri yaparak vatandaşlardan destek istedi. Gittiği ziyaretlerde yeni dönemde hayata geçirecekleri projeleri vatandaşlara aktaran Sağıroğlu, “Beyannamemizde bulunan vizyon projelerimizle birlikte ilçemizin hem sosyal donatı alanı ihtiyacını gidereceğiz hem de istihdam alanları oluşturarak işsiz olan genç kardeşlerimize bu projelerimizde iş imkanı sağlayacağız” dedi.

MUHALEFETLE HİZMET YAPILMAZ İktidar desteği ile birlikte yeni dönemin alt yapısını oluşturduklarını ifade eden Sağıroğlu, “Kentsel dönüşüm projemizi 2,5 yıl gibi bir sürede yıktık, yaptık. Kent meydanı projemiz için 15 Milyon TL kamulaştırma yaptık ve alanı belediyemize kazandırdık. Sosyal donatı alanlarından oluşacak sahil dolgu projemiz için dolgu izni almak öyle basit bir olay değildi. Bizim dönemimizde ilçemize kazandırdığımız devlet yatırımları da ortadadır. Bunların hepsini biz iktidar gücü ile yaptık. Muhalefette olsaydık, hangisini yapabilirdik. Hiç birisini yapamazdık” diye konuştu.

PROJELERİMİZ İÇİN DESTEK İSTİYORUZ Yeni dönemde her nesile hitap edecek projelerin beyannamelerinde bulunduğunu ifade eden başkan adayı Sağıroğlu şöyle devam etti: “Projelerimizin hepsi büyük projeler. Kent meydanı, sahil dolgu, 15 Temmuz millet kıraathanesi, millet bahçesi, sihirli sokak, gibi projelerimiz ilçemize değer katacak. Bu değerleri Yomra’mıza kazandırmak içinde bizlere yeni dönemde de iktidar desteği. Bütün Yomralı vatandaşlarımı bu projelerimizi hayata geçirmek için bizlere destek vermeye davet ediyorum. Tevazu, samimiyet ve gayret ile durmak yok yola devam diyoruz.”

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye OlGünebakış Trabzon Haber