ZORLUOĞLU’NDAN COŞKULU FİNAL

Cumhur İttifakı AK Parti Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan adayı Murat Zorluoğlu, yarın gerçekleştirilecek 31 Mart Mahalli İdareler Yerel Seçimi’ne saatler kala, seçim çalışmalarının finalini Akçaabat, Çarşıbaşı, Vakfıkebir, Tonya ve son olarak Ortahisar’da gerçekleştirilecek şehir turlarıyla yapıyor.

Sabah saatlerinde Ortahisar’daki Avrasya Pazarı esnafıyla kahvaltıda bir araya gelerek kendilerinden destek isteyen Zorluoğlu, daha sonra AK Parti Trabzon milletvekilleri Muhammet Balta, Dr. Adnan Günnar, Bahar Ayvazoğlu ve Avukat Salih Cora’nın yanı sıra, eski Trabzon milletvekili Ayşe Sula Köseoğlu ile Akçaabat Belediye Başkan adayı Osman Nuri Ekim ve çok sayıda Cumhur İttifakı mensubuyla Akçaabat’ta buluştu.

Zorluoğlu, burada ise ilçe sakini yüzlerce vatandaşın ellerindeki Türk bayraklarıyla katılım ve destek sağladığı yürüyüşe iştirak etti.

Cumhur İttifakı AK Parti Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan adayı Murat Zorluoğlu, Akçaabat’ta kendisini büyük coşkuyla destekleyen hemşehrilerini selamlamasının ardından Çarşıbaşı, Vakfıkebir, Tonya ve Ortahisar’da da seçim otobüsüyle şehir turu yaparak hemşehrilerinden kendisine ve Cumhur İttifakı mensuplarına destek vermelerini isteyecek.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye OlGünebakış Trabzon Haber