banner128

Ankara'da Trabzon için toplandılar

Bakan Faruk Özlü başkanlığında yapılan, 3 milletvekili, TTSO Başkanı, Arsin Belediye Başkanı ve ilgili kurum temsilcilerinin katıldığı toplantıyı değerlendiren AK Parti Trabzon Milletvekili Ayşe Sula Köseoğlu, “Toplantıda bugüne kadar yapılanları ve bundan sonra yapılacakları değerlendirdik. Çok verimli bir toplantı oldu. Fizibilite çalışması için bir ön çalışma yapılacak ve iki hafta sonra yeniden bir araya gelerek gerekli kararları alacağız.” dedi. 


Trabzon için hayati öneme haiz yatırımlardan biri olan TR61 Yeşil Endüstri Bölgesi (Yatırım Adası) için Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığında tüm paydaşların katılımı ile değerlendirme toplantısı yapıldı. 

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlü başkanlığında yapılan toplantıya AK Parti Trabzon Milletvekilleri TBMM Çevre Komisyonu Başkanı Muhammet Balta, Ayşe Sula Köseoğlu ve Adnan Günnar ile TTSO Meclis Başkanı Şadan Eren, TTSO Başkanı Suat Hacısalihoğlu, Arsin Belediye Başkanı Erdem Şen, ilgili bakanlık ve temsilcileri ve bakanlık bürokratları katıldı. 

Toplantıyla ilgili açıklamalarda bulunan AK Parti Trabzon Milletvekili Av. Ayşe Sula Köseoğlu, “Trabzon için hayati öneme haiz yatırımlardan biri olan TR61 Yeşil Endüstri Bölgesi (Yatırım Adası) için Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığında tüm paydaşların katılımı ile değerlendirme toplantısı yaptık. Toplantıda bugüne kadar yapılanları ve bundan sonra yapılacakları değerlendirdik. Çok verimli bir toplantı oldu. Fizibilite çalışması için bir ön çalışma yapılacak ve iki hafta sonra yeniden bir araya gelerek gerekli kararları alacağız. Trabzon’umuzun en önemli yatırım projelerinden bir olan TR61 Yeşil Endüstri Adası konusundaki yakın ilgisi, takibi ve özel emeği için Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Sayın Bakanımız Faruk Özlü’ye Trabzon adına özel teşekkür ediyoruz.” dedi. 

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1