banner237
banner238

Özel Eğitime Hizmet Kutsaldır.

Kaymakam Tolga Toğan,

Özel Eğitime Hizmet Kutsaldır.

Karadeniz Özel Eğitim Meslek Okulunu ziyaret eden Kaymakam Tolga Toğan, özel eğitime verilen devteğin kutsal ve hayırlı bir iş olduğunu söyledi.

Beraberinde İlçe Milli Müdürü Şükür Köse ile birlikte Tutum,Yatırım veTürk Malları Haftası etkinlikleri kapsamındaKaradeniz Özel Eğitim Okulunu ziyaret eden Kaymakam Tolga Toğan, özel eğitimine verilen desteğin kutsal ve hayırlı bir iş olduğunu söyledi. Devletin özel eğitime büyük kaynaklar aktardığını belirten Kaymakam Tolga Toğan, bu desteğin artarak devam edeceğini söyledi. Özel eğitim öğrencileri tarafından hazırlanan Türk Malları Haftası etkinliklerini büyük bir dikkatle izleyen Kaymakam Tolga Toğan, bilinçli tüketici olmanın önemine dikkat çekerek, etkinliğin hazırlanmasında emeği geçen idareci, öğretmen ve öğrencilere teşekkür etti.

Daha sonra beraberinde İlçe Milli Müdürü Şükür Köse ile birlikte giyim teknolojisi, el sanatları,tekstil teknolojisi ve mobilya ve iç dekorasyon atölyelerinde incelemelerde bulunan Kaymakam Toğan, çalışmaları çok beğendiğini sözlerine ekledi. Öğrenciler, Kaymakam Tolga Toğan ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Şükür Köse ile bol bol resim çektirdiler.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye OlGünebakış Trabzon Haber