HASTANELER ZİNCİRİ TRABZON BASININA  DESTEĞİNİ SÜRDÜRÜYOR
MEDİCAL PARK’TA ÇİFTE İMZA
Geçen hafta İmperial Hastanesi ile 360 üyesinin sağlık indirim anlaşmasını imzalayan Trabzon Gazetciler Cemiyeti Yönetimi, bu hafta da Trabzon Yıldızlı Medical Park Hastanesi ile çifte anlaşma yaptı. Yıldızlı Medical Park Hastanesi’nde ilk imzaları Trabzon Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Yusuf Turgut, Başkan Yardımcısı Haluk Ayyıldız ile Hastane Başhekimi Ahmet Çubukçu ve Genel Müdür Yardımcısı Tuğba Altın birlikte attılar. Yapılan sağlık anlaşmasına göre Medical Park Yıldızlı'da gazetecilere ve yakınlarına yataklı tedavide yüzde 10, ayaktan tedavi ücretlerinde ise yüzde 15’lik indirim sağlanacak. Başhekim Ahmet Çubukçu anlaşmayla ilgili olarak yaptığı açıklamada, "Trabzon’un yerel basını olmazsa olmazımızdır. Yanlarındayız. Onlar basın emekçisi olarak çok daha fazlasını hak ediyorlar ve yapacağız" dedi. 
TURGUT: ÖNCE SAĞLIK
TGC Başkanı Yusuf Turgut gazetecilik mesleğinin yıpratıcı olduğunu, basın mensupları ve üyelerin sağlığı konusunda duyarlı olmaya çalıştıklarını söyleyerek, "Herşeyden önce sağlık geliyor. Sağlık olunca gazeteciliğin keyfi başka olur. Medical Park yönetimine teşekkür ediyoruz" diye konuştu.
MEDİCAL PARK  PANODA
Medical Park Yıldızlı Hastanesi sağlık indirimini yapmakla kalmadı ayrıca basın mensuplarının üye olduğu Gazetciler Cemiyeti'ne reklam desteği de verdi. Hastane'nin Genel Müdürü Abdullah Cantürk ile birlikte TGC Başkanı Yusuf Turgut basın toplantılarının yapıldığı salondaki pano için reklam anlaşmasına da imza attılar. 
Genel Müdür Abdullah Cantürk, TGC’ye verdikleri reklam desteğiyle ilgili olarak, "Trabzon basınının çatı kuruluşu Gazeteciler Cemiyeti ve üyelerinin en iyi imkanlarda çalışma yapması için katkımız oluyor ise mutluyuz" ifadelerini kullandı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye OlGünebakış Trabzon Haber