banner128

Hizmet-İş Sendikası ile Toplu Sözleşme İmzalandı

 ŞTİ arasında 3 yıllık toplu iş sözleşmesi imzalandı. Toplu iş sözleşmesi Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi ile Trabzon Şube Başkanı İsmail Hakkı Kaplan arasında imzalandı.

Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi yaptığı açıklamada; ”Hizmet-İş Sendikası Trabzon Şube Başkanı Sn. İsmail Hakkı Kaplan, Başkan Yardımcısı Sn. Şevket Çelik ve birim müdürlerimizle yaptığımız görüşmeler neticesinde 3 yıllık toplu iş sözleşmesi imzaladık. Çalışma arkadaşlarımız benim için kıymetli. Bu düşünceyle iyi bir iyileştirme yaptık. Araklımız için gece gündüz demeden cefakârca çalışan tüm emekçi kardeşlerimize teşekkür ediyorum. Emeklerine sağlık. Anlaşmamızın Belediyemize ve işçilerimize hayırlı olmasını temenni ediyorum.” ifadelerine yer verdi.

Hizmet-İş Sendikası Trabzon Şube Başkanı ise; ”Araklı Belediyemiz ile yürütmekte olduğumuz toplu iş sözleşmesinde mutlu sona ulaştık. İşçi dostu Başkanımız bir kez daha işçisinin yanında olduğunu gösterdi. Emeğe, alın terine göstermiş olduğu hassasiyetten dolayı şahsım, üyelerimiz ve sendikam adına gönülden teşekkür ediyorum. Sözleşmemiz Belediyemize, İşçi kardeşlerimize ve sendikamıza hayırlı uğurlu olsun. Süreç boyunca olumlu katkı sağlayan Başta kıymetli Başkanımıza ve birim müdürlerimize ayrıca teşekkür ediyoruz.” ifadelerine yer verdi.

Bu sözleşmeyle birlikte işçilerin maaşlarında artış yaşandı. İşçiler duruma oldukça sevinerek Başkan Çebi'ye teşekkür ettiler.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner133

banner220