PARTİDE ONUN ADAMI BUNUN ADAMI SÖYLEMLERE ZEMİN HAZIRLAMAYACAĞIZ
CHP Ortahisar ilçe başkan adayı ve aynı zamanda il başkan yardımcısı Celal Akaç, CHP Ortahisar delegeleri ile bir restoranda kahvaltıda buluştu. Akaç, Sadece delegeleri değil üyeleri de kahvaltıya davet ettiğini belirtti.   
BİRLİK VE BERABERLİK İÇİNDE GEÇİYOR SEÇİM ÇALIŞMALARI
Bu sürece gelirken tek liste yapılsın tartışma olmasın diye konuşuldu. Ama şimdi görüyoruz ki kardeşlik havasında birlik beraberlik içinde geçiyor seçim çalışmaları diyen Celal Akaç,  “CHP’nin Ortahisar ilçesi kongresini Aralık 3 te hep beraber yapacağız. Ciddi bir çalışma yapıyoruz. Bu kentin siyasetinde iki yeni yüz, iki isimle beraber seçime gideceğiz. Kentte Cumhuriyet Halk Partisi’nin varlığını hissettiren isimleriz. Burada şahsım ve çalışma arkadaşlarım adına diğer aday arkadaşımız Ömer Bey’e de başarılar diliyoruz. Partililerimize bu heyecanı yaşattığı için. Bu sürece gelirken tek liste yapılsın tartışma olmasın diye konuşuldu. Ama şimdi görüyoruz ki kardeşlik havasında birlik beraberlik içinde geçiyor seçim çalışmaları. Demokratik seçimlerde tartışma çıkmaz. Partililerimize güvenmemiz gerektiğini Ömer Bey’le de görebiliyoruz. Sadece delege ziyareti değil, partililerimizi de ziyaret ederek bu süreci getiriyoruz” şeklinde konuştu.
PARTİDE ONUN ADAMI BUNUN ADAMI SÖYLEMLERE ZEMİN HAZIRLAMAYACAĞIZ
3 Aralık’ta yapılacak olan CHP Ortahisar İlçe Başkanlığı seçimlerinde yeni yüzleri ve tecrübeyi bir araya getirerek kadro oluşturmayı amaçlayan Celal Akaç, 2019 yılında yapılacak olan 3 seçime de bu kadro ile hazırlanacaklarını ve başarılı olmak için çok çalışacaklarını ifade etti. Partide onun adamı, bunun adamı gibi söylemlere zemin hazırlamayacaklarını kaydeden Akaç “Siyasal çalışmalar bireylerin tek başına sürdüreceği faaliyetler değildir. Partimizin geleceği için yüreğini ortaya koyan bütün arkadaşlarıma şükranlarımı sunarım. Yeni yüzler ile tecrübeli bireyleri yönetimlere taşıyoruz.
MAHALLE TEMSİLCİLERİMİZ MUHTAR YARDIMCISI GİBİ ÇALIŞACAK
Ortahisar ilçe başkanı seçilmem halinde parti içi demokrasiyi sürdürecek, birlik ve beraberliği sağlamak adına hangi adım atılacaksa atacağız. Esnaf odaları, STK’lar, sendikalar, üniversite ile irtibatlı, çözüm arayan bir oluşum içinde olacağız. İletişime açık sorun çözme odaklı çalışma programının uygulayıcısı olacağız. Mahalle temsilcilerimiz muhtar yardımcısı gibi çalışacak. İlçe yönetimi mahalle halkının bütün sorunlarının takipçisi olacaktır. Ortahisar ilçesinde yerel ve genel seçimler hedefli çalışma yapacağız. Ortahisar ilçe binamızı üyelerimi daha etkin kullanmaları için ortam hazırlayacağız.
BÜYÜK BİR ORDUYUZ
Son yıllarda kentimizde günlük yaşamda görülen en önemli eksiklik kültürel ve sanatsal faaliyetlerin yetersizliğidir. Bu faaliyetler vurgulanacak ve dayanışma halinde gidilecektir. 3 bin 500 üyemizde 100 kişinin çocuğunu partimizle tanıştırması gerekiyor. Biz onlara kendi çocuklarımıza baktığımız gibi sahip çıkacağız. Partide onun adamı bunun adamı şeklindeki konuşmalara anlam yükleyecek hiçbir çalışma içinde olmayacağız. Milletvekili aday seçimleri partide ön seçimli olması sağlanacaktır. Ortahisar ilçemizde 403 delegemizle büyük bir orduyuz. Yerelde iktidar olabilmek için güçlü birikimli bireyler olarak bizler hazırız.” İfadelerine yer verdi
HABER: FATİH İSAK

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye OlGünebakış Trabzon Haber