AK Parti Trabzon İl Başkanlığını İl Seçim Koordinasyon Merkezi Toplantısı Gerçekleştirildi.

Toplantıda konuşan AK Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi 31 Mart seçimlerinde gönül Belediyeciliği ile bu güne kadar aldıkları oy oranlarını daha da arttıracaklarını ifade ederek “ Millete hizmet etmek, memlekette taş üstüne taş koymak için 31 Mart’ta bir kez daha tarih yazacağız. Gayemiz millete hizmet, millete refah!” dedi. 

AK Parti belediyeciliğinin yerel yönetimde birçok ilkin mimarı olduğunun altını çizen Revi “ Türkiye’ye sosyal belediyecilik kavramını ve çözüm üreten belediyecilik anlayışını partimiz yerleştirdi. AK Parti belediyeciliği hizmet belediyeciliğidir. Biz insanlarımızın önce gönüllerini fethetmek, sonra da oylarına talip olmak durumundayız. 31 Mart 2019'da yapılacak yerel seçimler için çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz. Seçim Koordinasyon Merkezi başkanları toplantımızı gerçekleştirdik. Milletimizle bütünleşmemiz 31 Mart’ta bir başka olacak. 1 Nisan’da da ‘Gönül Belediyeciliği’ ile daha güzel çalışmalar yaparak Milletimizin hizmetkârı olmaya devam edeceğiz.” diye konuştu. 

İl SKM Başkanı Bayram Öztürk ise SKM Merkezi binasının kurularak faaliyete geçtiğini belirterek “AK Parti olarak sürekli seçimlere hazır bir partiyiz. Yarın seçim olsa parti olarak endişeye kapılmadan tüm teşkilatlarımızla birlikte sandıkların başında hazır halde bekleyecek disiplinli ve sürekli aktif bir yapımız var. 24 Haziran Genel seçimlerinde yoğun bir çalışma temposu gerçekleştirmiştik. Bizler bu tempoyu hiç düşürmeden 31 Mart seçimlerine doğru gidiyoruz. Sürekli vatandaşlarımız ile iç içeyiz. İlçedeki SKM binalarının faaliyete geçirilmesi noktasında gerekli hazırlıklarımızı tamamlıyoruz. Şunu çok iyi biliyoruz ki; Rehavetle kaybedilmeyecek seçim, azimle kazanılmayacak seçim yoktur. Bu anlayışla rehavete kapılmadan çalışmalarımızı disiplinli bir şekilde sürdürüyoruz.” İfadelerini kullandı. 

Seçim Koordinasyon Merkezinin görev dağılımı şu şekilde; 
İl SKM Başkanı Bayram Öztürk, SKM Başkan vekili Hanefi Topaloğlu, SKM Başkan Yardımcısı Merve Gökçen Saran, SKM Başkan Yardımcısı Recep Ali Sürmen, Program Sorumlusu kadir Hatipoğlu, Hukuk ve Eğitim İşleri Sorumlusu Seda Taflan, Tanıtım ve Medya İzleme Sorumlusu Ahmet Uğur Zihni,  Mali İşler Sorumlusu Mustafa USTA, Bilgi işlem ve Sekreterya sorumlusu Numan Yardım.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner133