METİN  KAYA SEÇİM ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR

AK Parti Trabzon İl Başkan Adayı Metin Kaya
seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor 

SEÇİM OTOBÜSÜNE 

DEV ERDOĞAN PANKARTI 

SAYIN GENEL BAŞKANIM 

AK Partilileri tehdit ediyorlar

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla 16 Şubat Salı günü Hayri Gür Spor Salonu’nda gerçekleştirilecek olan AK Parti Trabzon İl Başkanlığı 7. Olağan Genel Kurulu için çalışmalarını hızla sürdüren İl Başkan Adayı Metin Kaya önemli açıklamalarda bulundu. 


Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın dev fotoğrafını seçim otobüsü üzerine giydiren Kaya, “Reisimizin yolunda ölene dek haklı mücadelemize devam edeceğiz. Birileri bizi engellemek istiyor, benim üzerimdeki baskıyı da bana neler yapmak istediklerini de bir zamanlar aynı sıkıntıları çeken Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan bilir.
Ama Trabzon ve Türkiye’nin kurtuluşunun; ahlaklı, namuslu, dürüst ve cesaretli nesillerden geçtiğini herkesin bilmesi gerekir. Sayın Cumhurbaşkanımız da böyle istiyor. İmanlı, cesur, yürekli gençlerin bu ülkenin geleceği olduğunu ifade ediyor. 


AK PARTİLİLERİ TEHDİT EDİYORLAR
Biz de onun yolunda çalışmalarımızı sürdürüyoruz.  Bazıları AK Partilileri benimle görüştükleri için tehdit ediyor, tahrik ediyor. AK Parti’nin adayı aleyhine açıklama yapmaya zorluyor. Ya bu insanların AK Partili olduğunu unutuyorlar, ya da gerçekten birileri partinin temeline dinamit koymaya, bu partinin gerçek sahiplerini küstürmeye çalışıyorlar. 

Bunların hepsini yeri geldiğinde gereken organlara ileteceğim. 

Türkiye Cumhuriyeti sosyal hukuk devletidir.
Ama bizi tehditle, korkuyla, şantajla yıldırmaya çalışıyorlar. AK Parti’nin delegelerini, Cumhurbaşkanımızın yereldeki temsilcilerini tehdit ediyorlar.
Ben, Genel Başkanı sayın Recep Tayyip Erdoğan olan AK Parti’den il başkan adayıyım. Galiba beni başka partilerle karıştırdılar. Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın partisinden aday olmuş bir isme ve delegelere yapılan bu zulmün hesabını, bugün birileri sormazsa yarın ALLAH mutlaka soracaktır. 

ALLAH’tan aldığım güçle hiç kimseden korkmuyorum, Sayın Cumhurbaşkanımızın bölgeye gelmesi ile de kendisinden aldığımız güçle yolumuza devam edeceğiz” dedi. 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye OlGünebakış Trabzon Haber