MHP Heyeti’nden Yıldız Boks Kulübü’ne ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Trabzon İl Başkanı Bekir Sıtkı Tarım ve Yönetim Kurulu Üyeleri Trabzon’da 4 yıl önce faaliyete geçen Yıldız Boks Kulübü’nü ziyaret ederek başkan Tufan Uzlu, antrenör Resul Yıldız ve sporcularla bir araya geldi.

Tüm sektörler gibi amatör spor kulüplerinin de pandemiden olumsuz etkilendiğini belirten başkan Tarım her zaman amatör kulüplerin ve sporcuların yanlarında olduklarını ifade etti. Tarım “Biliyoruz, dünya zor bir dönemden geçiyor. İnşallah en kısa zamanda bu salgından kurtuluruz. Birçok sektörde olduğu gibi amatör kulüplerimizde de ne yazık ki bazı zorluklar yaşanıyor. Burada geleceğin sporcuları yetişiyor. Biz her zaman amatör kulüplerimizin yanında olduk, olmaya da devam edeceğiz” dedi.

Yıldız Boks Kulübü Başkanı Tufan Uzlu da MHP Heyetinin ziyaretinden memnunluk duyduğunu ifade ederek “4 yıl önce yola çıktığımızda amacımız gençlerimizi kötü alışkanlıklardan ve çevre etkisinden uzaklaştırıp hem spor yapmalarını sağlamak hem de ailelerine ve topluma yararlı bireyler olarak yetiştirmekti. Amacımıza da ulaştık. Ancak malum bir yıldır süren salgın hastalık dünyayı adeta esir aldı. Birçok sektör gibi bizi de derinden etkiledi. Buna rağmen ayakta durmaya çalışıyoruz. Başkanımıza ve yönetim kuruluna ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Her zaman yanımızda oldular.” Diye konuştu

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye OlGünebakış Trabzon Haber