banner128

Hekimoğlu FK Spor Teknik Direktörü Özköylü Sonuna Kadar Hedefimizi Kovalayacağız

Böyle bir mağlubiyetten sonra tekrar toparlanıp ayağa kalkmak çok önemliydi. Oyuncularım bu dirayeti müthiş bir şekilde gösterdiler. Çorum FK iyi bir takım, iyi oyunculara sahip bir takım. Kolay maç olmayacağını biliyorduk.”

“En önemlisi de baktığımız zaman son 1 ay içerisinde Covid’den dolayı bizim maçla birlikte ikinci maçını oynayan bir Çorum FK vardı. Biz ise kupa maçı dahil son 36 günde 9.maçımıza çıktık. Yani gerçekten takımımız inanılmaz performans ortaya koydu, yorulduk, neredeyse 4 güne 1 maç oynadık. Buna rağmen oyuncularım iyi bir performans ortaya koydu. Hepsini tebrik ediyorum.”

“Aldığımız bu galibiyet lig içerisinde durumumuz itibari ile belki oyunsal olarak iyi olmasak da mücadele anlamında oyuncularım harika bir sonuç alıp harika bir iş çıkardılar. Çıkış arayan bir takıma karşı aldığımız bu galibiyet bizim adımıza önemliydi ve değerliydi. Şimdi Kocaeli maçının ertelenmesiyle birlikte bir sonraki Afyon maçına kadar dinlenmek için zamanımız olacak. Bu dinlenmeyi de doğru bir şekilde kullanacağız.”

“Oyuncularımıza 2 gün izin verdik. Sokağa çıkma yasağı ile birlikte oyuncularımız evlerinde, tesiste en iyi şekilde dinleneceklerdir. Pazartesinden itibaren kalan yoğun programımız için hazırlıklarımıza başlayacağız. Biz hedefimizi ne olursa olsun kovalayacağız. Yolumuza kazanarak devam etmek itiyoruz. Zaman zaman yorulacağız, zorlanacağız, sıkıntılı maçlar oynayacağız. Bu da normaldir. Çünkü biz hedef takımlardan birisiyiz.”

“Herkes Hekimoğlu Trabzon FK takımını yenmek için sahaya çıkacaktır. Bu da normaldir. Böylesine harika bir takımı yenmek için oynayacaktır. Biz de her zaman güçlü ve hazır olacağız. İnşallah yolumuza kazanarak güzel bir şekilde devam etmek istiyoruz. bütün şartlar bizim adımıza iyi. Son dakikaya kadar hedefimizi kovalamak için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz”

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner133

banner220