banner128

Trabzon Doğanspor’da Başkan Mehmet Alemdağ oldu

Trabzon Doğanspor’un yönetimi ise şu şekilde oluştu; Başkan Mehmet Alemdağ, Başkan Yardımcısı Temel Aydoğdu, Başkan Yardımcısı ve Sağlık İşleri Sorumlusu İlke Onur Kazaz, Başkan Yardımcısı Tolgahan Bayram, Futbol Şube Sorumlusu Sıtkı Akfırat, Genel Sekreter Hasan Aydın, Mali İşler Sorumlusu Ömer Faruk Adıgüzel, Altyapı ve Amatör Branşlar Sorumlusu Mehmet Enes Baş, Medya ve Tanıtım Sorumlusu Atakan Kadıoğlu.

Başkan Mehmet Alemdağ 
1979 Trabzon’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Trabzon’da tamamladı.  Karadeniz Teknik Üniversitesi inşaat mühendisliği bölümü mezunudur. Uzun yıllar profesyonel olarak basketbol oynadı. Sonrasında Trabzonspor Basketbol Kulübü’nde idarecilik yaptı. Evli ve 2 çocuk babasıdır. İyi derecede İngilizce bilmektedir.

Sipahi Türk Spor ve Kaplıca Spor’dan kulübümüze ziyaret

Kıbrıs BTM Ligi’nde mücadele eden Sipahi Türk Spor Kulübü’nün Başkanı Göksal Hacıhasanoğlu, Asbaşkanı Savaş Şahin, yönetim kurulu üyeleri Ali Akdemir, İsmail Şenel, Cafer Aygün ve yine aynı ligde mücadele eden Kaplıca Spor Kulübü Başkanı Metin Genç, yönetim kurulu üyeleri İsmail Aydenk, Berat Genç, Recep Kahveci kulübümüzü ziyaret ederek, Başkanımız Celil Hekimoğlu ile sohbet ettiler.

Samimi bir ortamda geçen ziyaret sonrası Başkanımız Celil Hekimoğlu, Sipahi Türk Spor Kulübü Başkanı Göksal Hacıhasanoğlu ve Kaplıca Spor Kulübü Başkanı Metin Genç’e 61 numaralı formamızı hediye etti. Her iki takım kulüp başkanı da Başkanımız Celil Hekimoğlu’na kendi takımlarının formalarını hediye ettiler.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner133

banner220