PANDEMİ DÖNEMİNDE BAĞIŞIKLIĞI GÜÇLENDİREN ONLINE FESTİVAL

12 Aralık 2020

Büyük bir ilgiyle takip edilen Cumartesileri yapılan İstanbul Festivali, Covid-19 nedeniyle alınan önlemler kapsamında 12 Aralık Cumartesi günü tüm dünyaya ONLINE olarak sunulacak.

Online Festival’de, bağışıklık sistemini güçlendirecek, virüse karşı dayanıklılığı artıracak, oluşan stres ve gerilimi ortadan kaldıracak, iletişim yeteneğini geliştirecek, “İletişim Enerji Merkezi Çalışması” yer alıyor. Festivale Türkiye’nin ve dünyanın her yerinden ONLINE olarak katılım mümkün olacak.

Online Festival’deki İletişim Enerji Merkezi Çalışması ile katılımcılara, nefes, biyoenerji, konsantrasyon, gevşeme gibi alanlarda yürütülen teknikler sunulacak. Festivalde yapılacak olan çalışmaların yararları ise uzmanlarca şöyle açıklanmış: “Nefes çalışmaları ile sinir sistemi gevşer. Böylece kişi olaylara daha pozitif ve çözüm odaklı bakmaya başlar. Öfke kontrolü sağlanır. Biyoenerji çalışmaları ile organizma enerji ile dolar ve kişi kendisini daha mutlu hisseder. Vücut çalıştırma teknikleri bedenin hem güçlenmesine hem de esnekliğinin artmasına yardımcı olur. Evde olup, daha az hareket etmenin getirdiği fiziksel problemler giderilir. Metabolizma hızlanır. Teknikler, sağlıklı ve kalıcı zayıflamaya büyük katkı koyar. Konsantrasyon teknikleri sayesinde odaklanma gelişerek, zekâ aktifleşir. Gevşeme çalışmaları sayesinde stres, gerilim ve günümüzün en sık rastlanan problemlerinden olan uykusuzluk ve depresyon giderilir. Moral ve motivasyon artar. Çalışmalar, içinde bulunduğumuz Covid-19 sürecinde bağışıklık sistemini güçlendirerek, virüse karşı dayanıklılığı artırır.”

Online Festival Programı- 12 Aralık 2020:

12 Aralık CUMARTESİ: 12.00- İletişim Enerji Merkezi Çalışması-İletişim yeteneğinin geliştirilmesi 13.30- Spiritüel Söyleşi

Detaylı bilgi için:

T. 0 531 9967169-0 533 2517583 www.festivalbudur.org info@festivalbudur.org

facebook/festivalbudur.org

instagram/festival_budur

twitter/festival_budur

Bülten bilgi ve iletişim: 0 543 3010327

HABER: ŞİRVAN YÜCEL

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
Yağmur Deniz 3 yıl önce

Şimdi tam da böyle bir çalışma arıyordum

Avatar
Ercüment 3 yıl önce

Çok güzel bir haber... Teşekkürler...

Avatar
ZEYNEP ADIGÜZEL ERDOĞAN 3 yıl önce

süper bir çalışma
teşekkürlerGünebakış Trabzon Haber