’Yardımlaşma ve dayanışmanın güzelliğini yaşayalım’’

TTSO, Ramazan’ın, arınma ve paylaşma duygularımızın güçlenmesi için en güzel fırsat olduğunu belirten Trabzon Ticaret ve sanayi Odası Başkanı M. Suat Hacısalihoğlu, Mübarek Ramazan ayı dolayısıyla yayımladığı mesajda, ülkemizin korona virüsüne karşı yürüttüğü mücadeleyi başarıya ulaştırmak için sosyal mesafeye ve alınan tedbirlere uymanın ihmal edilmemesi gerektiğini söyledi.

 

Hacısalihoğlu  mesajında şu görüşlere yer verdi:

 

“Kuran-ı Kerim’in indirilmeye başlandığı ay olan Mübarek Ramazan ayı, yüce Allah’ın rızasına ulaşabilmede çok önemli fırsatları içerisinde barındırır. Duaların ve ibadetin daha da anlam kazandığı bu günlerde, yardımlaşmanın ve dayanışmanın güzelliğini en güzel şekilde yaşayıp yaşatmalıyız.

Onbir ayın sultanı Ramazan ayını milletimizin huzur, sağlık, bereket ve hoşgörü içerisinde geçirmesini diler, tüm iş dünyasına hayırlara vesile olmasını temenni ederim’’.

Başkan Hacısalihoğlu ülkemizin korona virüsüne karşı yürüttüğü mücadelenin başarıya taşımanın milletimizin her ferdinin sorumlu olduğunu ifade ederek,  sağlık bakanlığımızın açıkladığı tedbirlere ve  gibi sosyal mesafeye özenle dikkat edilmesi gerektiğine dikkat etti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner133

banner220