Gayrimenkul Fuarı, 25 – 27 Mart 2021’de Batumi Build düzenlenecek.

TTSO – Batum 10. Uluslararası Yapı Malzemeleri, Teknolojileri ve Gayrimenkul Fuarı, 25 – 27 Mart 2021’de Batumi Build Virtual 2021 adıyla sanal ortamda düzenlenecek.

Gürcistan Uluslararası Yabancı Yatırımcılar Derneği Başkanı Osman Çalışkan, Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) Başkanı M. Suat Hacısalihoğlu’nu ziyaret ederek fuar hakkında bilgi verdi.

Batum Yapı Malzemeleri, Teknolojileri ve Gayrimenkul Fuarı’nın GEONET EXPO tarafından bu yıl sanal platformda düzenleneceğini vurgulayan Çalışkan, şunları söyledi:

“Fuarın amacı inşaat sektöründeki yerel ve uluslararası firmaları tek bir platformda birleştirerek, ürünlerini ve faaliyet alanlarını tanıtmak, firmalar arasında ticaret köprüsünü oluşturmaktır. Şirketler, Batumi Build Virtual 2021'ye katılarak ürünlerini çevrimiçi olarak tanıtabilecek, satın alabilecek, farklı konular üzerinde seminerler veya bilgilendirme toplantıları düzenleyebilecekler. Fuara Türkiye, Azerbaycan, Ermenistan, Polonya, Ukrayna'dan firmaların katılması planlanıyor.”

TTSO Başkanı M. Suat Hacısalihoğlu, pandemi sürecinde bu tür çalışmaların önemli olduğunu ifade ederek, fuarın firmalara hayırlı olması temennisinde bulundu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye OlGünebakış Trabzon Haber