Tek odaklı ve güçlü bir zihne sahipseniz başarı sizinledir. Başarının anahtarı, zekayı uyandırmak ve zihni negatif düşüncelerden arındırarak tek odaklı hale getirmektir. Zihin, bir işe odaklandığında ve o işi bitirmeye çabaladığında tüm enerjisini o iş üzerine verir. Böylece dikkat dağınıklığı ortadan kalkar ve 2 saatte yapacağınız bir işi 1 saatte rahatlıkla tamamlayabilirsiniz.

Zihni eğitmek için öncelikle kendimizi ve zihnin çalışma dinamiklerini iyi bilmemiz gerekir. Öncelikle zihin denilen aracı tanımalıyız ve fonksiyonlarını bilmeliyiz. Bizi hangi durumlarda yanılttığını da görmeliyiz. Farkındalığımızı bu yönde geliştirmeliyiz.

Dünya Değişim Akademisi’nde ‘’Zihni Odaklı Yapma’’  Programı ile doğru ve bilimsel tekniklerle zihni eğitebilecek ve güçlendirebileceksiniz. Zihin, sizi olumlu da olumsuz da etkileyebilir. Bu çok güçlü aleti eğer doğru şekilde kullanmazsanız, enerjiniz düşebilir. Zihni doğru şekilde kullanmanın yolu, zekayı uyandırmaktır. Yani doğruyu yanlıştan ayırt edebilme yeteneğinizi güçlendirdiğinizde, kendinizi her zaman güçlü hissedersiniz.

Zihin dağınık olduğunda zihin gücü de dağılır. O zaman güçsüz kalırsınız. Güç, belli bir işte odaklanmayınca dağınık zihin, sizi başarısızlığa sürükler. Bu yüzden Değişim Tekniklerini her gün düzenli uygulamak çok önemlidir. ‘’Zihni Odaklı Yapma’’ programında zihni tanımayı ve tüm gücü yapılan işe odaklamayı öğreneceksiniz. Böylece bu yetenek geliştikçe başarı da sizinle olacak, çok etkili bir zaman yönetimi kazanacaksınız.

‘’Zihni Odaklı Yapma’’ programının  işleyişinden biraz bahsedelim. Bu program 8 çalışmadan oluşuyor. Her çalışma kırkbeş dakika  sürüyor.  Her çalışmada zihnin tek odaklı nasıl yapılması ile ilgili  derin,  kapsamlı teorik bilgilendirmeler ve pratik uygulamalar yapılıyor.  Pratik uygulamalar ise nefes, vücut çalıştırma teknikleri ve gerginliği atma tekniklerini kapsıyor. Her çalışmanın uygulanışı dinamik olup, teknikler ardı sıra gelen duruşlardan oluşuyor.   

Değişim Teknikleri Değişim Uzmanları rehberliğinde bilimsel, sistematik ve yöntemli şekilde  uygulanıyor. Beden hareketleri nefeslerle birlikte dinamik uygulandığında duygu ve  düşünceler yatışıyor. Geçmiş ve gelecekle ilgilenmiyorsunuz. Bu da anda ve şimdi kalmayı kolaylaştırıyor. Bedendeki uyuşukluk gidiyor. Böylece canlanıyorsunuz ve enerjiniz yükseliyor.

Değişim Sanatı sayesinde zihin ve başarı ilişkisini çok net olarak farkedeceksiniz. Zihnin doğasını ve çalışma dinamiklerini tanıdıkça zihin olduğunuz yanılgısından özgürleşeceksiniz. Çünkü siz, beden, zihin, duygular değilsiniz. Siz, ebedi, ölümsüz ruhi varlıksınız. Zihinsel kontrolde ustalaştıkça irade gücünüzün arttığını göreceksiniz.  

‘’Zihni Odaklı Yapma’’ Programı ile anda kalmanın, zihni güçlü yaptığına da tanık olacaksınız. Zihniniz ile dostlaştıkça, onu gözlemleyecek ve başarı ile yönlendirebileceksiniz.

Mutlu değişimler…

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner133

banner220