banner128

Değişim simyası sayesinde iç dünyanda değişim gerçekleşecek. İçsel değişim gerçekleşince dışsal esaretten kurtulacaksın. Seni köleleştiren her şey kendiliğinden ortadan kalkacak. Sen, çevresel ve toplumsal nedenlerle köle haline gelmişsin. İnsanı köleleştiren şey toplumun dayattığı kalıplar, ayıplar, inançlar, koşullandırmalar ve kurallardır.

Bu gezegende yalnızca insanoğlunun yapay kurallara ihtiyacı var. Dünyadaki başka hiçbir canlı varlığın üretilmiş kurallara ihtiyacı yok. Ormanlarda, çöllerde, sahralarda, yeryüzünde ve yeraltında yaşayan tüm canlılar yapay kural diye bir şey tanımaz ve onlara ihtiyaç da duymaz.

İnsanoğlunun ürettiği tüm kurallar yapaydır. İnsan ürettiği yapay kurallardan hem sıkılıyor hem de onlara ihtiyaç duyuyor. Neden? Çünkü günümüzde “insan”denilen canlı varlık arada kalmış durumdadır ve belirsizlik içindedir .

İnsan olarak adlandırılan canlı varlık hayvan olmaktan çıkmış fakat henüz tam anlamıyla insan da olamamış. Yani arada kalmış. Artık hayvan değil ama henüz insan da değil. Bu belirsizlik onu mahvediyor.

Bu arada kalmışlık ve belirsizlik üretilmiş yapay kurallara ihtiyacın ortaya çıkmasına neden oluyor. İnsan olarak adlandırılan canlı varlık bir hayvan olsaydı yapay kurallara ihtiyaç duymazdı, çünkü hayvanlar kurallar, mahkemeler, cezaevleri vb. olmadan yaşamlarını sürdürüyor.

Diğer taraftan eğer insan denilen canlı varlık gerçekten bir insan olsaydı, o zaman da yapay kurallara gerek kalmazdı. İnsan olarak adlandırılan canlı varlık, gerçek bir insan olduğu an, tüm yapay kurallar da sonbaharda yere düşen yapraklar gibi dökülüp tarihe karışacak.

Dünya Değişim Akademisi sayesinde yeni yşamın kapıları açılıyor. Değişim programlarının verdiği güç ile sanki yeniden doğuyorsunuz. Nefes, konsantrasyon, gevşem, biyoenerji, vücut çalışmalarını içine alan bilimsel kadim teknikleri içeren değişim çalışmaları sizi yenileyecek, dönüştürecek.

İçsel simya sanatı ile tanışın ve kendinizi keşfe çıkın....

Neval KÜTÜK

Dünya Değişim AKADEMİSİ

Değişim Uzmanı

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
M.Sadullah Sağlam 6 ay önce

Neval hanım insanlar bu kurallara ihtiyaç duymuş da onun için koymuştur. Bu kuralları kaldırdığınız zaman yani hayvanlar gibi yaşamaya başladığınız zaman daha mi iyi bir yaşam sürdüreceğiz diye düşünüyorsunuz . Anlayamadım bunu anlatır mısınız.

banner130

banner1