banner128

Ardı ardına yeni merkezleri açılan Dünya Değişim Akademisi’nin bir merkezi daha Pazar günü İstanbul Bakırköy’de açıldı. Değişmek ve  hayallerinin peşinden gitmek isteyenlere, dünyanın en güçlü değişim tekniklerinin sunulacağı mekanda içten, çağdaş ve donanımlı Değişim Uzmanları ile buluşacaksınız!   

İstanbul Bakırköy’deki merkez huzur, güven, bilgelik dolu bir ortam sunuyor. Değişim Uzmanları herkesi dünyanın en kadim, güçlü ve doğal teknikleri ile kendini keşfe ve değişime davet ediyor.

Aynı zamanda, değişmek için çok önemli bir de ipucu veriyorlar: “Değişime uyum sağlamak için birey esnek olmalıdır. Esnek olma niteliği değişimi destekleyen en önemli güçtür. Bu güç hafife alınmamalıdır çünkü değişim esnek olanları zirveye taşırken katı olanları yerin dibine sokar.” – ünlü Değişim Nedir Ve Nasıl Gerçekleşir? eserinden.

Dünya Değişim Akademisi’nin İstanbul Bakırköy’de “Değişim Zamanı” sloganı ile açılan merkezinde temel olarak nefes, biyoenerji, vücut çalıştırma teknikleri, konsantrasyon ve derin gevşeme çalışmaları sunulacak. Korku Kontrolü, Öfke Kontrolü, Kıskançlık Kontrolü, Başarı Sanatı, Kendini İfade Etme Sanatı, İletişim Sanatı gibi pek çok program uygulanacak. 

Değişmekte kararlı olanların adresi olacak Dünya Değişim Akademisi,  sizi motive eden Değişim Uzmanları, bilgelik dolu zengin pratik ve teorik sunumları ile Bakırköy’de de aydın ve dinamık bir ortam hazırlamış. İçinizdeki değişim ateşini yakabilir, daha aydınlık, mutlu, anlamlı yarınlara adım atabilirsiniz.  

Dünya Değişim Akademisi – Bakırköy/İstanbul
info@dunyadegisimakademisi.com

Bülten Bilgi:
Mobile: 0 532 284 17 90 
E-mail: elcinerener@gmail.com

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner130

banner131

banner134

banner1

banner133

banner199

banner136

banner137