banner238

Diyanet İşleri Başkanı  Ali Erbaş'ın İngilizce ögretmeni olan  kızı Euro'nun yükselişini şikayet ederek  sosyal medya sayfasından paylaşım yapmış, derdi çok büyük,çocuklarını bu aralar  yurt dışına götüremiyormuş.Çocuklar sadece yurt içi gezmelerle  yetiniyor muş.
Vah ki vahh!! Memleket meselesi!

Emekli 7.5 TL ile yaşam mücadelesi veriyorken,insanlar bu kadar zamların altında eziliyor iken,bu tür paylaşımları insanların gözüne soka soka  inadına mı yapıyorsunuz.İnsan haya eder.Sizin çocuğunuz yurt dışında gezemeyecekmis,ayıp yahu?

Sizin çocuklarınızın yaşıtları olup ta  ailesini geçindiren ve okuyamayan  çocuk işçiler var.Cocuklarına bakamayıp intihar eden babalar var.Dahası;Sizin çocuğunuz yaşındakiler yeterli beslenemiyor bile.(Gerçi iki ay önce yukarıda saydıklarım bu durumu oylarıyla  onayladı."Onlara müstehaktır"diyemiyorum.Güzel  vicdana sahip olan bir  insan bunu diyemez)
 
Hem şikayet ettiğiniz durumdan kim sorumlu,mensubu olduğunuz babanızın da  içinde bulunduğu iktidar.Kimi kime şikayet ediyorsunuz..?
Ee babanız ,cenneti kazanmaları için fakire  sabretmeyi öğütlüyor.Sizde  babanızın sözünü dinleyin. Biz fakirler  gibi   cennete gitmek için sabredin..
#DilekOnayCan

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye OlGünebakış Trabzon Haber