Sırlar  diyarına adım attığınızda korkusuzluk meşalesini elinize alırsınız ve o meşale size tekamül yolculuğunda muhteşem deneyimler yaşatır.
Varoluşsal yaşama merhaba deyip, dünyasal yaşamı terk ettiğinizde varoluşun bereketli yağmurlarının içinde erimeye başlarsınız. Bu erime, yok olmanın aksine yeniden sürekli var olmadır.
Ölüm deneyimi size ölümsüzlük hazzını yaşatır, sırlar diyarındaki ölümsüzlük dansları yeniden varoluşun dinamizmidir. Varoluş harekettir, sürekli devam eden bir akış ve kutlamadır.
Varoluşun kutlamaları sırlar diyarında biçim değiştirir. Zaman ve mekan aşılır. Sonsuzlukla aşk dolu dans başlar . Bu dansa eşlik ettiğinizde bütünleşmenin ve varoluşsal aşkın tarif edilmez hazzını yaşarsınız.
Sırlar diyarında AŞK tüm varlığa nüfuz eder ve AŞK aracılığıyla gizem yaşanır.Gizemi çözmeye çalışmak, zihni devreye sokmak ve mantık araçlarını kullanmak AŞK‘ın tüm büyüsünü yok eder. Sır kapısı kapanır, dans ritmi bozulur, varoluşsal akış yerini dünyevi hayatın yatay düzlemine getirir. Yükseliş bir anda inişe neden olur.
Hayatın gizemini yaşamak ve varoluşun güzelliklerini, sürprizlerini içinize almak istiyorsanız kendinizi akışa nedensizce bırakın. Olaylar ve yaşanması gereken zaten yaşanacak. Kontrol ederek yaşamınızı sürdürdüğünüzde ve risk almadan yaşadığınızda, etrafınıza güvenlik duvarları ördüğünüzde, heyecansız hayatın içinde sadece nefes alıp vermeye başlarsınız. Üstelik bu nefesler sizi yaşam içinde boğar.
Sır kapısı kendiliğinden açıldığında içeri girersiniz, sonsuzluk ,sessizlik, AŞK, dans, coşku,  haz dolu Varoluşsal yaşama " Merhaba " dersiniz...
Neval Kütük 
Dünya Değişim Akademisi 
Değişim Uzmanı 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1

banner133