AKÇAABAT ZİRAAT ODASI BAŞKANLIĞINDAN  TRABZON ORMAN FİDANLIK MÜDÜRLÜĞÜ’NE ZİYARET

Akçaabat Ziraat Odası Genel Sekreteri Ziraat Mühendisi Veysel BAKİ ve Akçaabat Ziraat Odası Teknik Hizmetler Birimi Ziraat Yüksek Mühendisi Mehmet Yaşar ÖZDEMİR’de ziyarete eşlik ettiler.

Konuyla ilgili Sn. EYÜPOĞLU şu açıklamada bulundular; “her zaman Akçaabat’lı üreticilerimizin refah seviyelerinin yükseltilmesi ve bölgemizde meyveciliğin artırılması için ilgili kurumlarla işbirliği içinde olmaya gayret ediyoruz. Daha önce de Akçaabat İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü, Akçaabat Belediye Başkanlığı ve Trabzon Orman Fidanlık Müdürlüğü işbirliği ile birçok projeyi hayata geçirdik.

Yine bu kapsamda kamu kurumlarına ziyaretlerimiz devam ediyor. Bu ziyarette Trabzon Orman Fidanlık Müdürü Sn. Savaş AYVAZ bey ile iki kurum arasında ilçemize ne gibi projeler kazandırabiliriz konusunda fikir alışverişinde bulunduk. Meyve fidanı , orman ağacı fidanı dağıtımı gibi konularda çalışma yapacaklarını, kendi kurumları ile yapılabilecek her konuda yardımcı olacaklarını belirttiler. Misafirperverliği için değerli müdürümüz Savaş AYVAZ beye çok teşekkür ederiz” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye OlGünebakış Trabzon Haber