Genç: “Cumhur İttifakı’nın bütün gücünü hizmet etmek için kullanacağız”

İftardan önce masaları gezen Genç, vatandaşlarla sohbet ederek hal ve hatırlarını sordu, talep ve isteklerini dinledi. 
İftar programına; AK Parti Ortahisar Belediye Başkan Adayı Ergin Aydın, AK Parti Ortahisar İlçe Başkanı Selahaddin Çebi, Ortahisar Kadın Kolları Başkanı Gülsüm Malkoç İmamoğlu ile partililer ve çok sayıda vatandaş katıldı. 
“İYİ BİR HİZMET DÖNEMİ OLMASINI DİLİYORUM”
İftardan sonra katılımcılara hitap eden Büyükşehir Başkan Adayı Genç, Aygörenlilerin kendisine verdiği desteklerin unutulmaz ve çok değerli olduğunu kaydederek şöyle konuştu: “Bu güzel Ramazan akşamında sizlerle birlikte olmaktan, bu anı sizlerle paylaşmaktan büyük bir onur ve mutluluk duyuyorum. Bugüne kadar Aygören Vadimizin sakinleriyle çeşitli vesilelerle birçok kez bir araya geldik. Geçmiş dönemde sizlerin de destekleriyle birçok güzel çalışmaya imza attık. Cenab-ı Allah nasip etti, Aygören vadimiz başta olmak üzere beldelerimize, mahallelerimize güzel hizmetler yapmaya çalıştık. Elimizden geldiği kadar yapabildik. Şimdi nasip oldu, büyükşehir belediye başkan adayı olarak ve Ortahisar’da da Ergin Aydın Başkanımla birlikte el ele vererek bu güzel topraklara yeni dönemde hizmet etmeye devam edeceğiz. Bugüne kadar verdiğiniz güzel destekler, önemli destekler bizim için çok değerlidir ve unutulmazdır.” 
“GÜCÜMÜZ, KARARLILIĞIMIZ VE İRADEMİZ VAR”
Cumhur İttifakı’nın bütün gücünün arkalarında olduğunu kaydeden Başkan Adayı Genç, “İstiyoruz ki, bu yeni dönemde aynı desteği, aynı kararlılığı ortaya koyalım. Yeni dönemin de Ortahisarımız ve bütün ilçelerimiz için iyi bir hizmet dönemi olmasını diliyorum. Bu konuda gücümüz, kararlılığımız ve irademiz var. Arkamızda Cumhur İttifakımız var. Dünyaya kafa tutan, haksızlıklarla mücadele eden, mazlumları savunan Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan var, MHP Genel Başkanı,  bilge lider Devlet Bahçeli Bey var.  Milletvekillerimiz, bakanlarımız var… İnşallah bütün gücümüzü yeni dönemde de bu güzel topraklara hizmet etmekte kullanmak istiyoruz.” diye konuştu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol



Günebakış Trabzon Haber