banner128

Gönlüm dilime dargın, dilim gönlüme, gönlüm duygularını anlatamadığı için kızarken dilime, dilim anlatamayacağı şeyleri düşündüğü için kızıyor gönlüme. Hz. Mevlâna Haziran ayına 30 Nisanda İkizler burcunda yaşadığımız Yeni Ay ve Merkür Retro’suyla giriş yapıyoruz.

İkizler burcundaki yeni ay iletişimimizde Merkür Retro’sundan dolayı her ne kadar aksaklıklara neden olduysa da iletişim, seyahat, ticaret, sosyal medya alanlarında da yeni başlangıçları da önümüzdeki günlerde başlatacaktır. Merkür Retro’su 4 Haziranda bitecek gibi görünse de gölge günleriyle 18 Hazirana kadar etkisini sürdürecektir.

Merkür Retro’sundan herkes eminim nasibini almıştır. Bu gerilemeyi iç sesinizi dinleyerek, daha dikkatli davranarak, kişileri yanlış anlamamaya çalışarak ve bitirilmesi gereken işlerinizi bitirerek geçirirseniz yaşayacağınız sıkıntıları en aza indirmiş olursunuz.

3 Haziranda Merkür Boğa burcuna geçerek mali durumumuz, değerlerimiz ve kaynaklarımızı yeniden gözden geçirip, kafanızı karıştıran her konuda netleşmeye başladığınızı hissedeceksiniz.

4 Haziranda Satürn gezegeni Kova burcunda geri hareketine başlayacaktır. Sosyal medya, internet alanlarında özgürlük ve kişileri koruma adı altında kısıtlamalar ve yeni düzenlemeler yaşanabilir.

Elektrik, teknoloji, sivil toplumlar, siyasi partiler, özgürlük, göçmenler, inançlar ve hukuksal alanlarda eski düzenin yerine yeni düzenlemelerin geleceğine şahit olabiliriz. Kripto paralar, marjinal gruplar, çevremizde de yenilikler yapabilmemiz için bize fırsatlar sunacaktır. Toplumun her kesiminden hak, hukuk, adalet, özgürlük ve ekonomik sistemin değişmesi için mücadele etmemiz gereken günlerden geçeceğiz.

Her doğum sancılı olur fakat yeni ve sağlam başlangıçları da beraberinde getirir.

11 Haziran’da Boğa Burcundaki Venüs gezegeni çılgın Uranüs gezegeni ile kavuşum yaparak, ani sürprizli birliktelikler de başlatabilir. Maddi kaynaklarımızda değişkenlik gösteren durumlarla karşılaşabiliriz.

Gelir kaynaklarımızı değiştirerek yeni finansal kazançlarda elde edebiliriz.

Ani kararla özgürce yaşayabilmemiz için yeni kararlar alabiliriz.

Emlak, sanat, müzik, gıda, tarım ile ilgili konularda krizli durumlar veya ani değişiklikler de yaşayabiliriz.

13 Haziranda Merkür İkizler burcuna girerek hızlı kararlar vermemizi sağlayacak.

Tatil planları yapmaya başlayabiliriz. Her tür ticaret, seyahat, teknolojik alanlarında beklettiğimiz her ne var ise harekete geçmemizi sağlayacaktır.

Hayatımız daha sosyal, meraklı ve hızlı bir şekilde akacak.

14 Haziranda Yay burcunda 23 ° 24 dolunay yaşayacağız. Seyahatler, uluslararası gündemler, akademisyenler, din adamları, hukuk, basın yayın organları, göçmenler, üniversiteler ile ilgili yeni gündemlerimiz olacaktır.

Vadesi dolmuş tamamlanması gereken her konuda yeni farkındalıklar yaşayacağız.

Bu dolunay enerjisini spor yaparak, maceracı ruhunuzu besleyerek, iyi niyetinizin kurbanı olmadan rahatlıkla geçirebilirsiniz.

21 Haziranda Güneş Yengeç burcuna giriş yaparak yaz gün dönümünü de başlatıyor.

Ailemizle daha çok vakit geçirmek isteyebiliriz.

Evimizin, işyerimizin güvenliği bizim için daha önemli olur. Gayrimenkullerimizi değerlendirmek için hamleler yapabilir veya alım-satım, kiralama gibi olaylarla ilgilenebiliriz. Anılarımız aklımıza daha sık gelir, eski fotoğraflara bakmak isteyebiliriz. Geçmişten çocukluğumuzda kalan arkadaşlarımızla bir araya gelerek geçmişi de birlikte yad etmek isteyebiliriz.

23 Haziranda Venüs İkizler burcuna girerek daha çok sosyalleşmemizi sağlayacak. Bize bol eğlence ve flört getirecek. Venüs ikizler ikili ilişkilerde kararsızlıklar yaşatabilir. Zekânızı kullanarak insanları kolay etkileyebilirsiniz. Kardeşler, akrabalar ve yakın çevrenizle daha çok vakit geçirebilirsiniz. Seyahatleriniz artar. Aşk ilişkilerinizde heyecan yok ise çabuk sıkılabilirsiniz. Sevginizi güzel kelimelerle taçlandırabilirsiniz. Maddi olarak güzel paralar elinize geçmesini sağlar.

28 Haziran’da Neptün Balık Burcunda gerilemeye başlayacaktır. Neptün gerilemesi 3 Aralığa kadar devam edecektir. Neptün gerilemesinde hayatın gerçeklerinden kaçmak isteyip, inzivaya çekilmek isteyebiliriz. Neptün gerilemesi geçmişte hayal kırıklığı yaşadığımız, canımızı acıtan kişi veya olayları hatırlamamızı sağlayacak içsel bir durumdur. Yaşadığımız hayal kırıklıkları ve gerçeklerle bizi yüzleştirebilir. Hislerimiz çok yoğun olacağından rüyalarımız anlamlaşabilir. İnanç, sevgi, şefkat ve fedakârlık temalarını daha yoğun hissedebiliriz. Yoğa, meditasyon, dua, müzik, resim gibi ruhumuza iyi gelecek aktivitelere yönelebiliriz. Kendimizi yıpratan olaylardan kurtulabilmek için psikolojik destek alarak ta rahatlayabiliriz. Alerjik reaksiyonlar çoğalabilir, ilaç, alkol zehirlenmelere karşı direncimiz düşük olabilir. O yüzden dikkatli olmanızı tavsiye ederim.

Aldanan, aldatan, kendimizi kurban psikolojisinde hissettiren, zaaflarımıza yönelten bir zaman diliminde olacağımız için hayal ile gerçeği birbirine karıştırmadan bu günleri geçirmeniz önemlidir.

28 Haziranda Yengeç burcunda 7 ° 22 Yeni Ay yaşayacağız. Yengeç burcunda yaşayacağımız Yeni Ay ile emlak, gıda, giyim, güvenlik, vatan, restoranlar, kadınlar, annelerimiz, anaokulları ve araziler, mimarlar ve müteahhitler, taşınmalar, tadilatlar ile ilgili konularda yeni başlangıçlar veya yeni düzenlemeler gündemimizde olacaktır. Geçmiş konular, ailemiz bizim için önemli olur. Bu dönem daha duygusal ve sezgisel olup, korumacı davranabiliriz. Bütünün hayrına sağlık ve sevgiyle, Herkesin haritası parmak izi gibidir. Eğer sizde kendi doğum haritanızda neleri yaşayacağınızı merak ediyorsanız bana Astrolog Dervişe Cihaner instagram sayfasından ulaşabilirsiniz.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner133

banner220