BTP lideri Hüseyin Baş oyunu İstanbul'da kullandı

Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkanı Hüseyin Baş, 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde oyunu İstanbul Güngören'de kullandı.

BTP Genel Başkanı Hüseyin Baş, eşi Betül Baş ve kurmayları ile saat 14.30'da oyunu kullanacağı Tozkoparan Mahallesindeki Ergün Öner Mehmet Öner Anadolu Lisesi'ne geldi.

BTP lideri oyunu 1275 numaralı sandıkta kullandı.           

Tüm teşkilat mensuplarına seçim sürecinde gösterdikleri üstün performans için teşekkür eden BTP genel başkanı “Ülkemiz için hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyoruz. Kıyasıya bir yarış sürdü. Ben başta bütün adaylarımız olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanında bizi temsil etmeye çalışan, sahada gayret gösteren, gecesini gündüzüne katan, geceleri direk tepelerinde bayrak asan, hakikaten çok büyük fedakârlıklarla bu seçim sürecini yürütmeye çalışan, hem Ramazan gününde hem kış şartlarında soğuklarda ıslanarak, üşüyerek zor ayakta durarak çalışmalarını sürdüren bütün teşkilat mensuplarımıza, kadınıyla erkeğiyle, genciyle yaşlısıyla, çocuğuyla hepsine teşekkür ediyorum, minnettarım” ifadelerini kullandı.

Hüseyin Baş, “Biz ülkemiz için gayret ettik. Ülkemizin yarınları için emek sarf ettik. Bu emeklerimizin karşılığının takdiri milletimize ait. Milletimiz ne takdir ederse, sonuç ne olursa olsun biz sonuca razıyız ve bu sonuçtan mutlu olacağız. Hiçbir şekilde mutsuzluk, umutsuzluk bizim için geçerli değildir. Çünkü biz yarınlar için siyasetimizi yaptığımızı hep söyledik. Yarınlarda da bu siyasete devam edeceğiz. Tüm teşkilatıma olduğu gibi medya mensuplarına da çok teşekkür ediyorum. Vatanımıza milletimize hayırlar getirmesini diliyorum” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye OlGünebakış Trabzon Haber