Başarılı Öğrenciler borsayı ziyaret etti

Okul tarafından hazırlanan 2023-1-TR01-KA122-VET-000163686 numaralı “Elektrikli Araçlar Teknolojisi Öğrencileri Avrupa’da adlı proje, ülke genelinde kabul edilen 75 proje arasında desteklenmeye değer görülerek kabul edildi.

Önce Almanya sonra Romanya…

Trabzon’da geçen tek öğrenci projesi olan ERASMUS projesi ile gençler 3’er hafta sürecek staj için önce Almanya’ya sonra da Romanya’ya hareket edecek. İlk kafile 31 Mart-20 Nisan tarihleri arasında Almanya’ya ikinci kafile ise 03-23 Mayıs tarihleri arasında Romanya’ya gidecek. İki kafilede toplamda 4 öğretmen 16 öğrenci bulunuyor.

Ergan: “Hayallerinizden ve hedeflerinizden vazgeçmeyin”…

Başkan Ergan öğrencilere borsanın işleyişi, kotasyonunda bulunan ürünler, faaliyetleri ve projeleri hakkında bilgiler vererek, “Gençler sizleri tebrik ediyor başarılar diliyorum. Hayallerinizden ve hedeflerinizden asla vazgeçmeyin. Ülkemizin geleceğini siz gençlerle daha da parlak görüyorum. Çok çalışacağız, çok üreteceğiz, çok satacağız, çok kazanacağız. Dolayısıyla sizler yetiştirecek ve sizler yapacaksınız. Türkiye uygun adım ileri giderken sizlerde buna katkı sunacaksınız” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye OlGünebakış Trabzon Haber