ARSİN’DE 36 MAHALLEDEYİZ

Mahalle sakinlerinin gösterdiği sevgi ve ilgi, Küçük'ün adaylık sürecindeki desteğini ortaya koyuyor.

AK BELEDİYECİLİK FARKI ARSİN’E KAZANDIRACAK

Cumhur ittifakı Arsin Belediye Başkan Adayı ve İnşaat Mühendisi İbrahim Küçük, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimi kapsamında hemşehrileri ile bir araya gelmeye devam ediyor. Küçük, gerçekleştirdiği ziyaretlerde, sadece kitapçıklarda kalmayacak 23 proje açıkladıklarını belirterek, Arsin Belediyesi’ni istişare kültürü ile yönetmek için vatandaşların oyuna talip olduklarını belirtti.

AK BELEDİYECİLİK FARKI KENDİNİ BELLİ EDER

Küçük, “Uygulayacağımız çalışmalarla birlikte tüm vatandaşlarımızın yaşantılarını kolaylaştıracağız. Ortak akla önem veren bir anlayışla, ilçemizdeki paydaşlarımızla hizmet birlikteliğine imza atacağız. Her bireyi önemsiyoruz. Bu düşüncelerimizi hayata geçirmek için 31 Mart seçimlerinde Arsinli her hemşehrimizin oyuna talibim.” İfadelerine yer verdi.

BİRLİKTE DAHA GÜZEL BİR ARSİN İÇİN

İbrahim Küçük, ziyaret ettiği mahallelerde şunları söyledi: "Mahallelerimizin her birine eşit hizmet getirmek için buradayız. Sizlerin desteğiyle Arsin'i daha yaşanabilir bir şehir haline getireceğiz. Sizlerin ihtiyaçlarına ve beklentilerine kulak vereceğimizden emin olabilirsiniz. Birlikte daha güzel bir Arsin inşa edeceğiz." İfadeleriyle sözlerini noktaladı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye OlGünebakış Trabzon Haber